Sex z Przyjaciółkami

0
11080
Sex z Przyjaciółkami

Zawsze myślałem, że sex anonse są wyłącznie dla desperatów, którzy nie są w stanie poderwać żadnej kobiety. Jestem przystojnym facetem, który raczej nigdy nie miał problemu z tym aby zainteresować sobą jakąkolwiek dziewczynę. Kiedy jednak zwykłe podboje w klubach i jedno-nocne znajomości pod wpływem alkoholu zaczęły mnie nudzić, stwierdziłem, że trzeba spróbować czegoś nowego. Nie liczyłem na jakieś seks randki jak z kosmosu, ale zawsze to jakieś nowe doświadczenie. Dlatego też, moje zdziwienie było tym większe, kiedy pośród setek podobnych ogłoszeń na portalu erotycznym znalazłem prawdziwą perełkę. W anonsie tym, dwie dziewczyny twierdziły, że są pozbawionymi moralności przyjaciółkami, które zrobią ze mną wiele sprośnych rzeczy.Nie do końca w to wierzyłem, ale byłem gotowy spróbować.

Z niemałym trudem dodzwoniłem się w końcu pod podany numer, a kobieta po drugie stronie oznajmiła, że najbliższy wolny termin mają dopiero za tydzień. Nie zmniejszyło to jednak mojego zapału i postanowiłem poczekać. Cały tydzień chodziłem dziwnie podekscytowany i bardzo zniecierpliwiony. W końcu nadszedł mój wieczór. Mieszkanie, do którego zaprosiła mnie niewielka brunetka z dużym biustem o imieniu Aga, było małe, ale bardzo klimatyczne. Dziewczyna kazała mi wejść do sypialni, w której zastałem leżącą na łóżku, nagą kobietę. Byłem zupełnie skołowany bo dziewczyna była niezwykle podobna do Agi, niemal jak siostra, co dodało temu tylko pikanterii.

Wydawało się to niemożliwe, przecież takie rzeczy mają prawo się wydarzyć wyłącznie w filmach. Dziewczyny nie dały mi jednak zbyt dużo czasu na myślenie. Leżąca na łóżku kobieta, która jak się później okazało miała na imię Maja, rozwarła nogi i zaczęła się powoli pieścić, cały czas patrząc mi ponętnie w oczy. W tym samym czasie Aga powoli mnie rozbierała, a kiedy skończyła zabrała się za energiczne ssanie mojego penisa. Kiedy poczuła, że stoję już na baczność zostawiła mnie na środku pokoju i dołączyła do swojej przyjaciółki. Pieściły się oralnie od czasu do czasu spoglądając na mnie z rozkoszą w oczach, aż w końcu zaprosiły mnie do siebie. Początkowo nie wiedziałem co właściwie robić, ale one były doskonałymi nauczycielkami.

Majka nachyliła się znacząco, a ja nie zwlekając choćby sekundę nabiłem ją z całej siły na mojego penisa. Zajęczała z rozkoszą, wiąż pieszcząc ustami Agnieszkę. Nagle dziewczyny przerwały, rzuciły mnie na łóżko i zaczęły bawić się moim penisem podając go sobie z ust do ust. To było nieziemskie doświadczenie i nie chciałem aby kiedykolwiek przestawały. One jednak chciały więcej. Aga usiadła na mnie i wyszeptała: „Teraz masz mnie przelecieć najmocniej jak tylko potrafisz, a jak trochę odpoczniesz zajmiesz się Majką”. Poczułem się jak ich niewolnik, który jednak nie ma nic przeciwko takiej niewoli. Nasze zabawy trwały pół nocy i co najważniejsze dziewczyny wydawały się zadowolone z moich usług. Ja z pewnością dzięki nim przekonałem się, że sex ogłoszenia mogą dać mi sporo przyjemności. I dlatego, jeśli jeszcze kiedyś znajdę jakieś niezwykłe seks oferty, na pewno z nich skorzystam.