Kulki gejszy
Porady

Kulki gejszy

Wiecie jakie jest życie. Kobieta nie zawsze może liczyć na to, że przyjemność sprawi jej mężczyzna. Mało tego, czasem ona przyjemności tej potrzebuje, a zwyczajnie nie może liczyć na nią z uwagi na miejsce, w którym się znajduje. I tutaj z pomocą przychodzą nam kulki gejszy, którym poświęcić chcieliśmy ten artykuł. To dzięki niemu wiele wartościowych informacji znajdą tutaj zarówno laicy w tym temacie, jak i ci z Was, którzy z tematem zapoznani są już nieco lepiej.

Co to są kulki gejszy?

Jeśli mielibyśmy przygotować encyklopedyczną definicję tłumaczącą Ci co to są kulki gejszy, to musielibyśmy napisać, że są to takie zgrabne, twarde, połączone ze sobą piłeczki, które wykonano z odpornego materiału, a wykorzystuje się je w celu sprawiania różnego rodzaju uciech. Średnica kulek gejszy waha się przeważnie od około 3 do 4 cm. Zastosowanie kulek gejszy polega na umieszczeniu ich w pochwie na przynajmniej 30 minut w ciągu dnia.

Kobieta mając w sobie kulki gejszy wykonuje normalne czynności ćwicząc przy okazji mięśnie kegla. Kulki gejszy potrafią dawać kobiecie orgazm, a także zwiększać temperaturę stosunków płciowych.

Jak nosi się kulki gejszy?

Jak już wspomnieliśmy i jak się pewnie z resztą domyślasz – kulki gejszy nosi się w pochwie, podobnie z resztą jak tampon. I tak samo się je tam wkłada dbając o to, aby znalazły się one dość głęboko. Jeśli chodzi o czas noszenia kulek gejszy, to powinien wynosić on minimum 30 minut – od tego możesz zacząć mając pewność, że nie sprawi Ci to bólu czy problemów, jeśli jednak takowe się pojawią, to nie trzymaj ich w sobie na siłę. Z czasem użytkowania kulek gejszy wydłużać można czas trzymania ich w pochwie nawet do 4 godzin, ale nie dłużej. Optimum to około 2-3 godzin.

Nosząc kulki gejszy systematycznie liczyć możesz na to, że pomogą Ci one w obkurczeniu pochwy czy to po porodzie czy po menopauzie.

Jak dopasować kulki gejszy?

W zależności od swojego wieku i stanu swojej pochwy wybrać musisz kulki gejszy o innym rozmiarze. Jeśli jesteś już po porodzie, to śmiało wybrać możesz kulki o średnicy około 36mm. Jeśli porodu jeszcze nie przeżyłaś, to dla bezpieczeństwa wybierz te nieco mniejsze i najlepiej pojedyncze. Pamiętaj przy tym, że najmniejsze kulki gejszy mogą nie dać Ci oczekiwanego efektu, musisz więc dobrze poznać swoje ciało i wybrać te kulki gejszy, które najlepiej pomogą Ci w ćwiczeniach.

Jak dbać o kulki gejszy?

Nie ma się co oszukiwać – kulki gejszy wymagają odpowiedniej higieny, w końcu nie wkłada się ich byle gdzie. Już w czasie zakupu kulek gejszy należy zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane wybierając najlepiej te z silikonu medycznego, to one są bowiem najbardziej higieniczne. Kulki gejszy czyścić można korzystając z wody z mydłem lub specjalnych preparatów bakteriobójczych dostępnych chociażby w aptekach.