Kompleksy Agaty
Ona Opowiadania erotyczne

Kompleksy Agaty

Agata od pięciu lat jest moją żoną. Wspaniałą i cudowną. Jej jedyną wadą jest kompleks małych piersi. Widzę, że moją żonę bardzo męczy ten problem, a ja nijak nie potrafię jej wytłumaczyć, że mi w zupełności wystarczają te jej naleśniczki. Jestem facetem, nie ukrywam, że podnieca mnie duży biust, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma – jak to mawiała moja babcia. Kochałem Agatę, kochałem jej piersi, kochałem jej niegoloną cipkę, kochałem każdy centymetr jej ciała. Niestety, jako jedyny żywiciel rodziny nie byłem w stanie zaoferować jej operacji plastycznej, zresztą nie chciałem, aby moja żona miała cycki wypchane silikonem. Agata szukała pomocy, gdzie to było możliwe, pewnego razu znalazła w sieci stronę gdzie znajdowały się tabletki powiększające piersi o nazwie Perfect Bust. Słyszy się jak perfekcyjny biust. Ciekawe, czy ten środek jest skuteczny i bezpieczny, pamiętaj, że jesteś młoda matką i planujemy kolejne dziecko… – podzieliłem się z żoną swoimi obawami. Agata była jednak nieugięta lub tak bardzo zdeterminowana, że postanowiła spróbować.

Zobacz również: https://sexxxbay.com/jak-osiagnac-orgazm/

– Jarek, to naturalny produkt, suplement złożony z wyciągów roślinnych, zawierający fitoestrogeny, czyli roślinny odpowiednik kobiecych estrogenów. Nie powoduje nawet skutków ubocznych i będę mogła mieć jeszcze dzieci – tłumaczyła moja żona. Szczegółowo przeanalizowałem treść ulotki, z opinii producenta faktycznie wynikało, że jest to preparat bezpieczny i skuteczny. Starałem się przekonać samego siebie do tego, aby Agata mogła korzystać z tego preparatu, jednakże nie byłem do końca pewny, czy należy uwierzyć ulotce.
– Może poczekasz z tym powiększaniem biustu? – przekonywałem żonę podczas wieczornych pieszczot, celowo skupiając się właśnie na piersiach. Miętosiłem je i pieściłem, ssałem, gryzłem i lizałem. Agata jęczała z rozkoszy. Uznałem, że dobry sex będzie dla mnie najlepszym sojusznikiem, jednak Agata była nieugięta, postanowiła walczyć o perfekcyjne piersi.
– Ja już zaczęłam stosować te tabletki na powiększenie biustu i nie zmienię swojej decyzji. Chcę zrobić coś dla siebie, chyba mam prawo, ponoć każdy człowiek ma wolną wolę i wolny wybór.

Wiem, że powiększanie piersi wymaga czasu i systematyczności, ale dam radę. Zapisałam się nawet na ćwiczenia, które wzmocnią mięśnie piersi, a ty mógłbyś codziennie robić ich masaż, no chyba że wolisz, abym korzystała z pomocy profesjonalisty… – mówiła Agata, a ja słuchałem jej niczym automat. Chcąc nie chcąc musiałem zgodzić się na pomysł mojej żony. Kilka tygodni później przekonałem się, że Agata miała rację, jej piersi są większe, bardziej sprężyste i elastyczne. Tabletki wpływają także na ujędrnianie piersi i faktycznie nie stanowią przeszkody, by kobieta mogła zajść w ciążę, dziś dowiedziałem się, że po raz drugi zostanę szczęśliwym ojcem – Agata jest w piątym tygodniu ciąży. Moja żona na czas ciąży przerwała kurację, prawdopodobnie już do niej nie wróci, nie ma takiej potrzeby. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z kuracji, suplementacja faktycznie okazała się bezpieczna i bardzo skuteczna.