Sex oferty – sposób na relaks
Ona Opowiadania erotyczne

Sex oferty – sposób na relaks

Jeszcze parę miesięcy temu niemalże nie wychodziłam z łóżka. Każda wolna chwila, każdy weekend – wszystko poświęcane było na cudowny seks. Aż nagle wszystko się skończyło, a mój świat się zawalił. Kiedy wróciłam do żywych, stwierdziłam, że czego jak czego, ale seksu to naprawdę bardzo mi brakuje. Nie mogłam już dłużej żyć jak jakaś zakonnica. Trzeba było więc zacząć działać. Do głowy przyszedł mi Internet. Wszak anonse erotyczne i sex ogłoszenia nie są w nim rzadkością. Postanowiłam poszukać serwisu z prawdziwymi ciachami. Zaczęłam iść po frazach – wpisywałam w wyszukiwarkę między innymi „strony erotyczne – sex anonse” , „oferty towarzyskie i sex czat”. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Wybrałam pana, który zapowiadał się naprawdę zachęcająco. Na moją wiadomość prywatną odpisał błyskawicznie, ku mojemu zaskoczeniu dołączając też zdjęcie. Tak zbudowanego faceta to ja chyba jeszcze nigdy nie widziałam. Wymieniliśmy kilka wiadomości, z których mogłam wnioskować, że jest to naprawdę facet na poziomie. Dość szybko się umówiliśmy – postawiłam na hotel poza miastem. Tak na wszelki wypadek.

Nie chciałam żebyśmy natknęli się na kogoś z moich znajomych. Żeby się nie rozmyślić umówiłam się z nim zaraz na drugi dzień. Bałam się, że inaczej po prostu stchórzę, a tak nie miałam na to czasu. Założyłam na siebie seksowną bieliznę, która ponętnie podkreślała moje kształt i ruszyłam do hotelu. Miał czekać na mnie w pokoju. Kiedy otworzyłam drzwi, moim oczom ukazał się wysoki mężczyzna, który miał na sobie tylko biały hotelowy ręcznik, którym przepasał biodra. Na sam ten widok zrobiło mi się mokro w majtkach! Miałam ochotę się na niego rzucić i tak zrobiłam! W mgnieniu oka znalazłam się obok niego – całował mnie, jednocześnie rozbierając. Za dużo do zdjęcia nie miał – miałam na sobie tylko płaszcz, a pod nim moją bieliznę. Kiedy byłam już całkiem naga, sięgnął na szafkę, która stała za nami. Wziął z niej atłasową szarfę, którą zawiązał mi na oczach! No nie, tego się nie spodziewałam! Próbowałam się bronić, ale uspokoił mnie i kazał sobie zaufać. Ułożył mnie wygodnie na łóżku i drugą szarfą przywiązał moje ręce do wezgłowia. I nagle poczułam jego język między moimi nogami.

Poruszał się sprawnie, był miękki, delikatny,ale jednocześnie naprawdę bardzo stanowczy. Czułam, że robię się coraz bardziej mokra. Nawet w najskrytszych marzeniach nie myślałam, że sex randki z internetu mogą zapewnić taką dawkę rozkoszy! Wiłam się pod każdym jego ruchem, a on do języka dołączył jeszcze palce. Zaczął ostrożnie i delikatnie, zatapiając w moją cipkę tylko jeden. Kiedy zobaczył moją aprobatę na twarzy, dołączył kolejny palec. Penetrował moją cipkę swoimi palcami, a łechtaczkę pieścił mocno językiem. Z mojego wnętrza wylewały się ogromne ilości soków, które spijał każdym ruchem swojego języka…a to był dopiero początek wieczoru. Od tamtego czasu stałam się bardziej otwarta na nowe doświadczenie erotyczne. Zarejestrowałam się nawet na portalu gdzie znajdowały się amatorskie filmy erotyczne i sex oferty osób, które same je tam wrzucały. Było to idealne rozwiązanie, gdyż zanim umówiłem się z jakimś Panem na erotyczne spotkanie mogłam zobaczyć go w akcji na jednym z jego filmików.