Świetny seks
Ona Opowiadania erotyczne

Świetny seks

Nigdy nie myślałam, że ja też kiedyś będę zadawała sobie pytanie jak zwiększyć libido. Myślałam, że to domena starszych pań, które wraz z wiekiem tracą ochotę na seks. U mnie to jakoś tak stopniowo poszło. Praca, zajęcia, stres – wszystko to sprawiało, że sex przestawał dla mnie istnieć. Nagle jednak zrozumiałam, że w moim związku nie jestem sama, a mój facet na pewno ma w tym względzie swoje potrzeby. I jeśli nic nie zmienię to po prostu zacznie szukać seksu gdzie indziej. Doskonale zdawałam sobie sprawę z tego, że mężczyźni mają swoje tabletki na potencje. Przyszło mi do głowy, że może dla kobiet wymyślono to samo. I tak zaczęłam przeszukiwać Internet w poszukiwaniu sposobu na poprawienie sobie libido. Trafiłam na stronę libido24.pl, która w swojej ofercie posiadała produkt określany jako viagra dla kobiet. Początkowo wydawało mi się, że to pewnie kolejna bzdura i zwykłe wyciąganie pieniędzy. Okazało się jednak, że decyzja o kupnie tego środka była jedną z lepszych jakie zdarzyło mi się podjąć w życiu. Dzisiaj znowu cieszę się seksem, a mój partner odżył. Ale po kolei. Po zażywaniu tabletek długo nie mogłam się odważyć żeby coś zainicjować.

Wiedziałam już jednak, że Piotr tego nie zrobi. Za bardzo przyzwyczaił się do tego, że seksu w naszym związku po prostu nie ma. Wzięłam głęboki oddech i powiedziałam sobie, że to dzisiaj. I tak też się stało. Oglądaliśmy film, kiedy nagle zaczęłam – jeszcze przez spodnie – pieścić jego penisa. Widziałam, że to mu się naprawdę podoba. Nie musiałam długo czekać żeby na jego spodniach zobaczyć charakterystyczne wybrzuszenie. Najpierw postanowił chyba nie zwracać na to uwagi, ale jego penis był innego zdania. W pewnym momencie po prostu się na mnie rzucił. Zaczął mnie mocno, silnie, intensywnie całować, a jego ręka pieściła moje piersi. W moich majtkach od razu zrobiło się mokro. Wiedziałam, że moja cipka czeka na to żeby ktoś wreszcie się w niej zatopił. Po takim długim czasie. Nawet nie wiem kiedy, ale oboje zostaliśmy bez ubrania. Nie chciało się nam nawet przenosić do sypialni. Zaczęłam od zrobienia mu loda. Ułożył się wygodnie na kanapie, a ja przed nią klęknęłam.

Wzięłam jego penisa do ust i naprawdę głęboko, ostro, mocno zaczęłam ssać. Wiedziałam, że to mu się naprawdę podoba. Widziałam po jego twarzy, że chce więcej, mocniej. Zaczęłam wpuszczać go do moich ust jeszcze głębiej. Czułam jak jego penis powiększa swoje rozmiary. Był wielki, ogromny. Już zapomniałam, że Piotr ma tak dużego penisa! Nagle jego penis zaczął mocno i wyraźnie pulsować. Wiedziałam, że zbliża się dla niego pierwszy orgazm tego magicznego wieczoru. Chciałam przestać, ale powiedziałam sobie, że dam mu przyjemność, o której zawsze marzył. I tym sposobem skończył w moich ustach. Moje usta wypełniły się gorącą, lepką spermą, której było naprawdę dużo. A ja naprawdę ją połknęłam! Co do kropelki! Nie uroiłam nawet odrobiny! Widziałam jaki był zadowolony, a jednocześnie zdziwiony. Tego nie robiłam przecież nawet za naszych młodych czasów, kiedy z łóżka mogłam nie wychodzić. A wieczór się przecież dopiero zaczynał. Okazało się, że leki na potencje naprawdę działają.