wakacyjna praca
On Opowiadania erotyczne

Wakacyjna praca

Biedny student nie ma niestety wakacji! Tuż po zdaniu ostatniego egzaminu wyjechałem więc do pracy do jednego z pensjonatów nad polskim morzem. Nie byłem zachwycony moim zajęciem, ale przynajmniej nie musiałem zbierać w upale jakichś owoców czy warzyw. Właściwie zapowiadało się bardzo nudno, ponieważ do pensjonatu przyjeżdżały przede wszystkim rodziny z dziećmi albo osoby starsze, więc nie było nawet okazji do poznania jakieś fajnej laski. W tym czasie jednak liczyła się tylko kasa, bo jakoś trzeba było przeżyć kolejny rok na uczelni. Pracę zacząłem w połowie czerwca i tak jak podejrzewałem byłem najmłodszy z całej ekipy. Wśród gości było mnóstwo starszych kobiet, które były wyjątkowo piękne i pociągające, ale znacząca większość z nich była żonami i matkami. Byłem zatem przekonany, że to lato upłynie pod znakiem celibatu. Jakże się jednak myliłem.

shemalesex.pl – najlepsze porno z transwestytami

Któregoś dnia zostałem wezwany do jednego z pokoi. Szefowa powiedziała mi, że pani, która tam mieszka potrzebuje męskiej pomocy, a jej mąż wyjechał wcześniej, nie wiedziała jednak o co dokładnie chodzi. Zapukałem do drzwi i otworzyła mi kobieta po trzydziestce. Była naprawdę ładna i miała zgrabne ciało. Zaprosiła mnie do środka i poprosiła abym usiadł na łóżku. Kiedy to zrobiłem stanęła przede mną i zsunęła z siebie szlafrok, a moim oczom ukazał się piękny widok. Miała na sobie seksowną czerwoną bieliznę, która niewiele przykrywała. „Podoba Ci się? Szukam czegoś wyjątkowego dla swojego męża, ale nie wiem czy mu się spodoba”. Nie byłem w stanie wydusić z siebie słowa, dlatego kobieta powiedziała, że pokaże mi jeszcze jeden komplet. Myślałem, że pójdzie do łazienki, ale ona nadal stojąc przede mną zaczęła ściągać majteczki i biustonosz.

Poczułem jak penis w moich spodniach rośnie z każdą chwilą. Podeszła do mnie i nachyliła się mówiąc: „Bielizna jest za Tobą na łóżku”. Zanim jednak zdążyłem zareagować zaczęła mnie całować, jednocześnie kierując moją dłoń na jej cipkę. Była taka gorąca! Kobieta rozbierała mnie w pośpiechu i ocierała o mnie swoje nagie ciało, co doprowadzało mnie do szaleństwa. Kiedy pozbawiła mnie już majtek kazała mi się położyć i usiadła mnie, wbijając się na mojego kutasa, który grzecznie stał na baczność i czekał aż poczuje tę cudowną wilgoć. Ujeżdżała mnie powoli, z dużą gracją, wijąc się ponętnie i prosząc abym zabawił się jej piersiami. Masowałem je i ściskałem na zmianę.

Kobieta wzdychała rozkosznie i bawiła się swoją łechtaczką, a ja czułem, że nie wytrzymam zbyt długo. Chyba do zauważyła bo zaczęła przyśpieszać i krzyczała coraz głośniej. Nagle zesztywniała i poczułem jak jej cipka rytmicznie pulsuje na moim penisie. Szczytowała i wyglądała jeszcze seksowniej niż na początku. Jej wygięte ciało było po prostu cudowne! Kiedy nieco ochłonęła zsunęła się z mojego kutasa i zaczęła robić mi loda. Jej języczek krążył wokół mojego penisa w taki sposób, że potrzebowałem jedynie chwili aby trysnąć w jej usta. Połknęła wszystko i jeszcze się oblizała. Po wszystkim podziękowała i dała mi 500 zł. Nie protestowałem, a ona na dowidzenia powiedziała, że poleci mnie swoim koleżankom. Okazało się, że ma ich dużo, dlatego w ciągu tych wakacji zarobiłem naprawdę dużo kasy i zebrałem mnóstwo doświadczeń.